FOLYAMATOSAN FRISSÜLŐ OLDAL, 2004-IG VISSZAMENŐ DVSC-EREDMÉNYEKKEL
Nemzetközi versenyek rangos eredményei
2014. Négy Nemzet Tornája 2014, Gorizia 91 kg: Deél Szabolcs (győzelem a csapattalálkozó rá eső mérkőzésén olasz ellenféllel szemben)
Ifjúsági Európa-bajnokság 2014, Zágráb 49 kg: 5-8. Kovács Dávid
VI. Mohammed Nemzetközi Ökölvívó Kupa 2014, Marokkó 75 kg: II. Nagy Tímea
Ahmet Cömert Emléktorna 2014, Törökország 75 kg: III. Nagy Tímea
Ifjúsági olimpia 2014, Nanking +91 kg: V. Komor László
Serdülő Európa-bajnokság 2014, Keszthely 40 kg: V. Bernáth László
Lah Nimani viadal 2014, Koszovó (ifi) +91 kg: I. Komor László
Cupa Bihorul 2014, Nagyvárad 81 kg: I. Nagy Péter
Ifjúsági világbajnokság 2014, Szófia +91 kg: III. Komor László
Női felnőtt Európa-bajnokság 2014, Bukarest 75 kg: III. Nagy Tímea
2013. Felnőtt férfi Európa-bajnokság 2013, Minszk 52 kg: V. Kalucza Norbert
Olimpiai Reménységek Versenye 2013, Bydgoscz +91 kg: I. Komor László
Nemzetközi torna 2013, Mosztár +91 kg: I. Komor László
51. Winner-torna 2013, Belgrád 52 kg: III. Kalucza Norbert
2. Nations Cup 2013, Zrenjanin 75 kg: II. Nagy Tímea
2012. U22-es Eupa-bajnokság 2012, Kalinyingrád 81 kg: 5-8. hely Nagy Péter
Női világbajnokság 2012, Kína 81kg: III. Nagy Tímea
Junior Európa-bajnokság 2012, Bulgária 75kg: III. Kovács Zsolt 70kg: V. Tóth Ádám
2011. Junior Eb, 2011, Keszthely +81kg: III. Komor László induló: Csonka Zsolt, Nagy Levente
Junior vb, 2011, Almati +81kg: V. Komor László
Ifjúsági Eb, 2011, Dublin 75kg: V. Szabó Szilárd induló: Hinger Gábor
Felnőtt Eb, 2011, Ankara +91kg: V. Bernáth István induló: Kalucza Norbert
Felnőtt világbajnokság, 2011, Baki induló: Kalucza Norbert
Női EU-bajnokság, 2011, Katowice 81kg: I Nagy Tímea
Női Eb, 2011, Rotterdam 81kg: III. Nagy Tímea induló: Rácz Irén 2010. 54.Bocskai István-emlékverseny 51kg:II. Kalucza Norbert
2009. Örményország, Jereván 2009 junior vb 66kg: V. Szabó Szilárd Bosznia-Hercegovina, Mosztár 2009 nemzetközi ifi verseny 60kg: I. Török János 75kg: I. Móna Imre Szlovákia, Újhely 2009 Olimpiai Reménységek Tornája junior 63kg: II. Ungvári Miklós Horvátország, Pula 2009 Aréna-kupa 81kg: III. Deél Szabolcs Csehország, Ustí Nad Labem 2009 Grand Prix 51kg: III. Kalucza Norbert Koszovó, Pristina 2009 ifi nemzetközi verseny 69kg: I. Nagy Péter 81kg: I. Széll Tamás 47. Beogradski Podebnik-torna 2009 51kg: II. Kalucza Norbert 75kg: III. Móna Imre Bocskai-emlékverseny 2009, Debrecen
51kg: I. Kalucza Nornert 2008. Olimpic Turst Torna 2008, Komárnó
Junior: 60kg: III. Török János Gee-Bee Torna 2008, Helsinki 54kg: III. Kalucza Norbert Franco Blagonic-emlékverseny 2008, Rijeka Ifjúsági: 75kg: II. Széll Tamás Olimpiai kvalifikációs torna 2008, Roseto
51kg: I. Kalucza Norbert - OLIMPIAI RÉSZTVEVŐ! Bocskai István-emlékverseny 2008, Debrecen 51kg: III. Kalucza Norbert Szerb junior nemzetközi bajnokság +91kg:I.Bernáth István 36.Grand Prix Ostrava 54kg:III.Kalucza Norbert 2007. Kadet Európa-bajnokság, Siófok, 2007 70 kg: I. Móna Imre Juniorok Európai Uniós Bajoksága 2007, Varsó +91kg: II. Bernáth István Brandenburg-kupa 2007, Frankfurt 57kg: III. Paczók László Franco Blagonics Kupa 2007 Rijeka +91kg: II. Bernáth István Bocskai István Nemzetközi Emlékverseny 2007. 54kg: I. Kalucza Norbert 2006. Szerb Aranykesztyű-bajnokság Kraljevó, 2006. 54kg: I. Kalucza Norbert Német nemzetközi junior bajnokság, Brandenburg, 2006. 51kg: II. Szabó Ádám Franco Blagonic Kupa, junior verseny, Rijeka 57kg: III. Paczók László +91kg: II. Bernáth István Kadet Európa-bajnokság, Tirana 2006. 63kg: III. Móna Imre Junior Európa-bajnokság, Róma 2006. 75kg: VIII. Török Ferenc +91kg: VI. Bernáth István Európai Uniós Országok 4. Bajnoksága, Pécs (2006.) 51kg: III.hely Kalucza Norbert Szerbia és Montenegró - Magyarország kadet és junior válogatott csapattalálkozó elsõ napon: 8-16 második napon 6-8 a magyar csapatból Zöld Tamás (kadet 57 kg) mindkét mérkõzését megnyerte, míg Bernáth István (junior nehézsúly) mindkét találkozóját elvesztette. Zlatko Hrbic Torna Zágráb, 2006. Kalucza Norbert II. hely Bocskai István Nemzetközi Emlékverseny 2006. Kalucza Norbert III. hely Magyarország-Szlovákia kadet-junior-felnõtt nemzetközi csapattalálkozó, Eger Magyarország-Szlovákia 11-9 A DVSC bunyósai közül gyõzött: Szabó Ervin /kadet/ Zöld Tamás /kadet/ míg Török Ferenc /junior/ vereséget szenvedett. 2005. Junior Európa-bajnokság 2005. Tallinn Kalucza Norbert III. hely Kadet Európa-bajnokság 2005. Siófok Szabó Ádám VI. hely Zöld Tamás V. hely Szabó Ervin IX. hely Nõi Európa-bajnokság 2005. Szabó Beáta V. hely 2004. Schoolboy Európa bajnokság 2004. Szabó Ervin III. hely Zöld Tamás III. hely Jónás Dániel II. hely Gyulai Tibor III. hely Nõi Európa-bajnokság 2004. Simon Nikolett III. hely Fõiskolás világbajnokság 2004. Kertész Henrik III. hely
|