Kezdőlap arrow Kezdőlap arrow A Szertársport díjazta bunyósainkat
A Szertársport díjazta bunyósainkat Nyomtatás E-mail
Írta: ember   
2020. február 08.
Image
Image
Szertársport  (a facebookon ITT különdíjat adott a 64. Bocskai István Nemzetközi Ökölvívó Emlékversenyen a legjobb DVSC bunyósoknak. Bernáth Attila és Bernáth László fogadhatta a gratulációkat Szabó Sándortól és Szabó Ildikótól, klubunk vezetőitől. Egyébként a népszerű sportbolt - amely napjainkra kiemelkedő szereplőjévé vált a hazai sportszer-forgalmazásnak, s gazdag választékában szerepel szinte mindenféle sportághoz szükséges kellék, a legnagyobb márkák képviseletében - anyagilag is támogatta a díjazottakat. 

Bernáth László (57 kg) régóta klubunk bunyósa, egyúttal a hajdúhadházi edzéseket is vezeti egy ideje, aki a legjobb 8 közé kerülésért nagyot csatázott a rutinosabb, néhány hibáját jól kihasználó román U22-es Eb-aranyérmes ellen. Bernáth Attila (52 kg) szintén régi tehetségünk, aki itt kezdte pályafutását, korosztályos Eb-t nyert, majd egy rövid kitérő után újfent egyesületünk kötelékében bokszol mostantól. Ő a későbbi bronzérmes olasz öklöző ellen egy érdekes, megosztott pontozást hozó meccsen maradt alul, s végül nem küzdhetett az érmes helyekért. Ám mindketten fiatalok még, s szép jövő állhat előttük.

Hajrá, srácok, hajrá, DVSC, hajrá sport!
 
© 2007 dvscboxing.hu
E-mail: szerkesztoseg@dvscboxing.hu
Joomla egy nyílt forráskódú rendszer, mely a GNU/GPL Licensz alatt áll.
Joomla Templates and Joomla Web Sites