Versenynaptár 2017
Írta: Kopi   
2014. február 04.

VERSENYNAPTÁR 2017


VILÁGBAJNOKSÁGOK

FÉRFI ELIT    aug.25 – szept.3.    Hamburg/Németország
NŐI IFJÚSÁGI    november ?    később kijelölt helyen
       
EURÓPA-BAJNOKSÁGOK

EUBC 22 ÉVEN ALULIAK BAJNOKSÁGA    március 13 – 22.    Braila/Románia
EUBC NŐI CSAPAT ÖKÖLVÍVÓ KUPA    május ?    később kijelölt helyen
NŐI IFJÚSÁGI    május 12 - 21.    később kijelölt helyen
FÉRFI ELIT    június 14 – 25.     később kijelölt helyen
SCHOOLBOYS    július 17 – 26.     később kijelölt helyen
FÉRFI IFJÚSÁGI    szeptember 1 – 12.    később kijelölt helyen
FÉRFI JUNIOR    szeptember 6 – 17.    Albena/Bulgária
       
       
KÜLFÖLDI NEMZETKÖZI TORNÁK – FÉRFI (SENIOR ELITE 19 – 40 ÉVESEK)

KÉMIA KUPA    március 14 – 17.    Halle/ Németország
ZLATKÓ HRBIC TORNA    március ?    Zágráb/Horvátország
GEE BEE TORNA    március 16 -20.    Helsinki/Finnország
MONTANA BELTS     április 19 – 23.    Argenteuil/Franciaország
BELGRÁD WINNER    április 26 – 30.    Belgrád /Szerbia
FELIX STAMM TORNA    május 2 – 7.    Varsó/Lengyelország
GRAND PRIX USTI NAD LABEM    május 30 – június 4.    Usti n.Labem/Csehország
NEMZETI KUPA    július 6 – 9.    Wiener Neustadt/Ausztria
GOLDEN GLOVE TORNA    július 10 – 16.    Subotica/Szerbia
LESZEK DROGOSZ EMLÉKVERSENY    augusztus 22 – 27.    Kielce/Lengyelország
SVÁJCI NEMZETI KUPA    szeptember 23 – 24.    Martigny/Svájc
DOLOMIT TORNA    október 5 – 8.    Lienz/ Ausztria
TAMMER TORNA    november 15 – 21.    Tampere/Finnország
       
       
KÜLFÖLDI NEMZETKÖZI TORNÁK – IFJÚSÁGI (YOUTH 17 – 18 ÉVESEK)

DANAS POZNIAKAS NEMZETKÖZI TORNA    március 6 – 12.    Vilnius /Litvánia
II.EMIL JETCHEV EMLÉKVERSENY    április 3 – 9.    Szófia/Bulgária
PODGORICA TRÓFEÁJA TORNA    április 27 – május 1.    Podgorica/Montenegro
NEMZETI KUPA    július 6 – 9.    Wiener Neustadt/Ausztria
GOLDEN GLOVE TORNA    július 10 – 16.    Szabadka/ Szerbia
BRANDENBURG KUPA    október ?    Frankfurt /Németország
AHMET COMERT TORNA    október ?    Isztambul/ Törökország
ORV (17-18 évesek)    október 26 – 29.    ?/Csehország
       
       
KÜLFÖLDI NEMZETKÖZI TORNÁK – JUNIOR (15 – 16 ÉVESEK)

PODGORICA TRÓFEÁJA    április 27 – május 1.    Podgorica /Montenegro
HEYDAR ALIYEV KUPA    május ?    Baku/ Azerbajdzsán
ORV (10 – 15 évesek)    május ?    ?/Szlovákia
       
KÜLFÖLDI NEMZETKÖZI TORNÁK – SERDÜLŐ (SCHOOLBOYS 13 – 14 ÉVESEK)
       
       
KÜLFÖLDI NEMZETKÖZI TORNÁK – NŐI (junior 15 - 16, Ifjúsági 17 – 18, Felnőtt 19 – 40 évesek)
„STRANDJA” KUPA (51,54,60,64,75kg)    február 20 – 27.    Szófia /Bulgária
GOLDEN GLOVE OF VOJVODINA    július 10 – 16.    Szabadka/ Szerbia
SZILÉZIAI NŐI TORNA    szeptember 6 – 9.    Gliwice/Lengyelország
       
       
HAZAI VERSENYEK

XIXO KUPA    január 21.    Szikszó /Technikai M.V.
RÉGIÓS POFONPARTI    január 28.    Kőszeg
RÉGIÓS POFONPARTI    február 4.    Makó
61. BOCSKAI ISTVÁN EMLÉKVERSENY    február 7 – 12.    Debrecen
ÉNEKES ISTVÁN IFJÚSÁGI EMLÉKVERSENY    február 15 – 18.    Budapest
U22 VÁLOGATÓ – MEGHÍVÁSOS    február 22 – 24.    Budapest
JURISICS EMLÉKVERSENY    március 4.    Kőszeg
III. BUSÓ KUPA – SÁRDI KÁROLY EMLÉKVERS.    március 4 – 5.    Mohács
RÉGIÓS POFONPARTI    március 11.    Algyő
VIII. TÓTH ÁKOS EMLÉKVERSENY    március 11.    Kóka
IX. NEMZETKÖZI SZALACSKA KUPA    március 18 – 19.    Nagyberki
NŐI NEMZETKÖZI TORNA    március 25 – 27.    Kőszeg
HERMANN ISTVÁN EMLÉKVERSENY    március 29 – 31.    Székesfehérvár
BÉRCES EMLÉKVERSENY    április 8.    Petőfibánya
DIÁK OLIMPIA    április 12 – 15.    Dunakeszi
CSB odavágó    április 22 – 23.    több helyszínen
NEMZETKÖZI HAJDÚ KUPA    április 29 – 30.    Debrecen
HAUER LAJOS EMLÉKVERSENY    május 6.    Kőszeg
CSB visszavágó    május 6 – 7.    több helyszínen
BUDAPEST BAJNOKSÁG    május 12 – 14.    Budapest
BORNEMISSZA GERGELY EMLÉKVERSENY    május 24 – 27.    Eger
DOBÓ KATICA EMLÉKVERSENY    május 24 – 27.    Eger
CSB döntő    június 9 – 11.     ?
VADMACSKÁK A RINGBEN NŐI NEMZ. TORNA    június 16 – 18.    Halásztelek
GÖNCZI RÓBERT EMLÉKVERSENY    június 24 – 25.    Helvécia
MATYÓ KUPA    július 1 – 2.    Mezőkövesd
BIKAVÉR ÜNNEP ÖKÖLVÍVÓ GÁLA –U22    július 7 – 8.    Eger
RÉGIÓS POFONPARTI    július 22.    Békés
SÓSTÓ KUPA    július 29 – 30.    Nyíregyháza
OSTROM KUPA / U22    augusztus 3 – 4.     Kőszeg
V. ORMÁNSÁG KUPA    augusztus 5.    Sellye
VARGA ISTVÁN EMLÉKVERSENY    augusztus 19.    Halásztelek
BOTOS BOKSZ GÁLA    augusztus 26.    Salgótarján
VIII. NEMZ. ID. SÜLLŐS GYULA EMLÉKVERS.    szeptember 2.    Kaposvár
?    szeptember 2 – 3.    Szeged
MÁTRA KUPA    szeptember 2 – 3.    Gyöngyös
BEREK KUPA    szeptember 3.    Berekböszörmény
NEMZETKÖZI PAKS KUPA    szeptember 8 – 10.     Paks
XVII. TESTVÉRVÁROSOK KUPÁJA    szeptember 15 – 17.     Kiskunhalas
NŐI BUDAPEST BAJNOKSÁG- Országos!    szeptember 22 – 24.    Budapest
RÉGIÓS POFONPARTI    október 7.    Kecskemét
CSETEPATÉ    október 12 – 13.    Kisbér
XVII. HORVÁTH GÉZA EMLÉKVERSENY    október 21.    Pécs
U22 DÖNTŐ    november 16 – 18.    Budapest
RÉGIÓS POFONPARTI    december 2.    Kőszeg
EDZŐTOVÁBBKÉPZÉS    december 15 – 17.    Tata
       
       
ORSZÁGOS BAJNOKSÁGOK

SERDÜLŐ O.B.   (13 – 14 évesek)    szeptember 27 – 30.    Nagykanizsa
JUNIOR O.B.      (15 – 16 évesek)    október 25 – 28.    Eger
IFJÚSÁGI O.B.    (17 – 18 évesek)    november 8 – 11.    Győr
NŐI O.B.      (minden korosztály)    november 22 – 25.    Kőszeg?
Felnőtt O.B.       (19 – 40 évesek)    december 6 – 9.    Dunaújváros?
       
       
VÁLOGATOTT CSAPATTALÁLKOZÓK

MAGYARORSZÁG – LENGYELORSZÁG    március 4 – 5.    Eger
MAGYARORSZÁG – ÍRORSZÁG    március 11.    Kóka


EGYÉB RENDEZVÉNYEK

BOKSZBÁL    február 25.    Budapest
KÖZGYŰLÉS    április 1.    Budapest