Diákolimpia
Írta: zoli   
2007. július 28.

FOLYAMATOSAN FRISSÜLŐ OLDAL, 2004-IG VISSZAMENŐ DVSC-EREDMÉNYEKKEL
 
FIÚ serdülő, korábban kadet és junior országos versenyek

 


Serdülő és junior utánpótlás olimpia 2014. Nagykanizsa

serdülők:

1 arany: Bernáth László (40 kg)
3 bronz: Bernáth Richárd (38,5 kg), Rézműves Richárd (48 kg), Rézműves Ramón (59 kg)


Helyezett: Bernáth Attila (38,5 kg), Pásztor Szabolcs (52 kg)

juniorok:

3 ezüst: Lakatos Máté (57 kg), Söprűs Zsolt (75 kg), Komor Norbert (+80 kg)
1 bronz: Győrösi Sándor (48 kg)

Helyezett: Balogh Zsolt (48 kg), Eszenyi Dániel (50 kg), Török Máté (63 kg)

Serdülő és junior utánpótlás olimpia 2013, Salgótarján

serdülők:

59kg: I. Pallai Kevin
62kg: I. Török Máté
41,5kg: III. Eszenyi Dániel
52kg: III. Rézműves Jenő Ramon

juniorok:

50kg: I. Kovács Dávid

 

Serdülő és junior utánpótlás olimpia 2012, Sárospatak


Serdülő 56kg: II. Pukoli Roland (DVSC-Berekböszörmény)
Serdülő 46kg: III: Lakatos Máté (DVSC-Hajdúhadház)

 

Junior 52kg: I. Csonka Zsolt (DVSC-Berekböszörmény)
Junior 70kg: I. Tóth Ádám (DVSC)
Junior 75kg: I. Kovács Zsolt (DVSC)
Junior +80kg: I. Komor László (DVSC-Hajdúhadház)
Junior 80kg: II. Molnár Dávid (DVSC)
Junior 54kg: III. Zöld István (DVSC)
Junior 46kg: V. Kovács Dávid (DVSC)
Junior 48kg: V. Rácz János (DVSC-Hajdúhadház)

 

Az egyesületek közötti pontversenyt a DVSC nyerte.

 

Serdülő és junior utánpótlás olimpia, 2011, Kaposvár
serdülők:
38,5kg: III. Kovács Dávid (DVSC-Hajdúhadház)
48kg: VI. Pukoli Renátó (DVSC-Berekböszörmény)
50kg: V. Grumhold Albert (DVSC-Berekböszörmény)

juniorok:
46kg: I. Csonka Zsolt (DVSC-Berekböszörmény)
66kg: II. Tóth Ádám (DVSC)  
75kg: III. Kálucz Tibor (DVSC)
57kg: V. Papp Zoltán (DVSC)
60kg: V. Lázók József (DVSC)
66kg: V. Kovács Róbert (DVSC)

 

Serdülő és junior utánpótlás olimpia, Pécs 2010

 

Eredmények:

Serdülők

I. Csonka Zsolt (41,5kg)

I. Kovács Zsolt (56kg)

I. Tóth Ádám (59kg)

II. Németh Benjamin (54kg)

 

Juniorok:

I. Kontra Csaba (70kg)

II. Kiss József Dávid (-46kg)

III: Papp Zoltán (57kg)

 

Csapatverseny:

II. DVSC

 

 

Diákolimpia 2009, Hajdúszoboszló

 

Serdülők:

37kg: Kiss József Dávid

44,5kg: I. Zöld László

66kg: I. Komor László

41,5kg: II. Sándor László

48kg: II. Kovács Zsolt

50kg: II. Papp Zoltán

59kg: II. Tóth Sándor

38,5kg: III. Csonka Zsolt

43kg: III. Pukoli Renátó

62kg: III. Lovász Ákos

 

Csapatverseny serdülők: I. DVSC 45,5 pont.

 

Juniorok:

46kg „A”: I. Rácsai András

48kg: I. Kiss Roland

66kg: I. Szabó Szilárd

63kg: II. Udvardi Miklós

46kg „B”: III. Rácsai Ferenc

54kg „A”: III. Hinger Gábor

66kg: III. Fehér Kristóf

70kg: III. Kontra Csaba

 

Csapatverseny juniorok: I. DVSC 44 pont

Összesített pontverseny: I. DVSC 89,5 pont


 

Diákolimpia 2008, Nagykanizsa

Serdülő:
37kg: II. Svanyova Norbert
38,5kg: III. Pukoli Renátó
40kg: I. Rácsai András
43kg: II. Zöld László
43kg: III. Rácsai Ferenc
52kg: II. Hinger Gábor
54kg: III. Szabó Erik
65kg: III. Laiber Krisztián

Kadet:
43kg: I. Kiss Roland
54kg II. Vinis Csaba
54kg: III. Rácz Krisztián
60kg: II. Török János
66kg: II. Nagy Péter
75kg: I. Széll Tamás
80kg: III. Pataki Attila
+86kg: III. Gyöngy István
 
Serdülő csapat pontverseny: I. DVSC 39 pont
Kadet csapat pontverseny: I. DVSC 36,5 pont
Összesített csapatverseny: I.DVSC 75,5 pont

 

 

Diákolimpia 2007. Mór


Serdülõk:
43kg: I. Hinger Gábor
46kg: I. Szabó Szilárd
48kg: II. Udvardi Miklós
59kg: II. Nagy Péter
48kg: III. Vinis Csaba
48kg: III. Rácz Krisztián
50kg: III. Mikó Ferenc
52kg: III: Kontra Csaba

 

Kadetek:
70kg: I. Móna Imre
75kg: I. Széll Tamás
54kg: II. Jónás Dániel
60kg: II. Zöld Tamás
50kg: III. Kiss Szixtusz
 
 
  
Diákolimpia 2006. Kecskemét


Serdülõ:
34 kg: I. Kiss Roland
40kg: I. Mikó Ferenc
41,5kg: I. Szabó Szilárd
43kg: III. Rácz Krisztián
43kg: II. Udvardi Miklós
44,5kg III. Vinis Csaba
50kg: I. Nagy Péter
54kg: III. Tóth Róbert
68kg II. Bordás Ádám
68kg I. Széll Tamás

 

Kadet:
43kg: III. Kiss Szixtusz
50kg: I. Szabó Ádám
52kg: I. Jónás Dániel
57kg: I. Zöld Tamás
60kg: III. Szabó Ervin
63kg: III. Móna Imre
70kg: III. Gyulai Tibor
 
 
  
Diákolimpia 2005.

 

Büte Imre II. hely
Deél Szabolcs III. hely
Gergencsik Zsolt III. hely
Gyulai Tibor II. hely
Haja Tibor III. hely
Jónás Dániel I. hely
Koncsek Attila III. hely
Kovács Tamás III. hely
Móna Imre III. hely
Paczók László III. hely
Rácsai Lajos III. hely
Szabó Ádám I. hely
Szabó Ervin I. hely
Tóth Róbert III. hely
Zöld Tamás I. hely
Zahari Máté III. hely
Vinis Csaba III. hely
 
  
  
Diákolimpia 2004.

 

Deél Szabolcs III. hely
Gyulai Tibor II. hely
Jónás Dániel I. hely
Móna Imre II. hely
Paczók László II. hely
Szabó Ervin I. hely
Zöld Tamás I. hely
Szabó Ádám I. hely