Nemzetközi versenyek
Írta: zoli   
2007. július 28.


FOLYAMATOSAN FRISSÜLŐ OLDAL, 2004-IG VISSZAMENŐ DVSC-EREDMÉNYEKKEL

Nemzetközi versenyek rangos eredményei


2014.


Négy Nemzet Tornája 2014, Gorizia
91 kg: Deél Szabolcs (győzelem a csapattalálkozó rá eső mérkőzésén olasz ellenféllel szemben)

Ifjúsági Európa-bajnokság 2014, Zágráb
49 kg: 5-8. Kovács Dávid

VI. Mohammed Nemzetközi Ökölvívó Kupa 2014, Marokkó
75 kg: II. Nagy Tímea

Ahmet Cömert Emléktorna 2014, Törökország
75 kg: III. Nagy Tímea

Ifjúsági olimpia 2014, Nanking

+91 kg: V. Komor László

Serdülő Európa-bajnokság 2014, Keszthely
40 kg: V. Bernáth László

Lah Nimani viadal 2014, Koszovó (ifi)
+91 kg: I. Komor László

Cupa Bihorul 2014, Nagyvárad
81 kg: I. Nagy Péter

Ifjúsági világbajnokság 2014, Szófia
+91 kg: III. Komor László

Női felnőtt Európa-bajnokság 2014, Bukarest
75 kg: III. Nagy Tímea

 

2013.


Felnőtt férfi Európa-bajnokság 2013, Minszk
52 kg: V. Kalucza Norbert

Olimpiai Reménységek Versenye 2013, Bydgoscz
+91 kg: I. Komor László

Nemzetközi torna 2013, Mosztár
+91 kg: I. Komor László

51. Winner-torna 2013, Belgrád
52 kg: III. Kalucza Norbert

2. Nations Cup 2013, Zrenjanin
75 kg: II. Nagy Tímea

2012.


U22-es Eupa-bajnokság 2012, Kalinyingrád
81 kg: 5-8. hely Nagy Péter

Női világbajnokság 2012, Kína

81kg: III. Nagy Tímea

Junior Európa-bajnokság 2012, Bulgária
75kg: III. Kovács Zsolt
70kg: V. Tóth Ádám

 

2011.

 

 Junior Eb, 2011, Keszthely
+81kg: III. Komor László
induló: Csonka Zsolt, Nagy Levente

Junior vb, 2011, Almati
+81kg: V. Komor László  

Ifjúsági Eb, 2011, Dublin
75kg: V. Szabó Szilárd
induló: Hinger Gábor

Felnőtt Eb, 2011, Ankara
+91kg: V. Bernáth István
induló: Kalucza Norbert

Felnőtt világbajnokság, 2011, Baki
induló: Kalucza Norbert

Női EU-bajnokság, 2011, Katowice
81kg: I Nagy Tímea

Női Eb, 2011, Rotterdam
81kg: III. Nagy Tímea
induló: Rácz Irén

 

2010.

 

54.Bocskai István-emlékverseny

51kg:II. Kalucza Norbert


2009.

 

Örményország, Jereván 2009 junior vb

66kg: V. Szabó Szilárd

 

Bosznia-Hercegovina, Mosztár 2009 nemzetközi ifi verseny

60kg: I. Török János

75kg: I. Móna Imre

 

Szlovákia, Újhely 2009 Olimpiai Reménységek Tornája junior

63kg: II. Ungvári Miklós

 

Horvátország, Pula 2009 Aréna-kupa 

81kg: III. Deél Szabolcs

 

Csehország, Ustí Nad Labem 2009 Grand Prix

51kg: III. Kalucza Norbert

 

Koszovó, Pristina 2009 ifi nemzetközi verseny

69kg: I. Nagy Péter

81kg: I. Széll Tamás

 

47. Beogradski Podebnik-torna 2009

51kg: II. Kalucza Norbert

75kg: III. Móna Imre

 

Bocskai-emlékverseny 2009, Debrecen

 

51kg: I. Kalucza Nornert

 

2008.


Olimpic Turst Torna 2008, Komárnó

Junior: 60kg: III. Török János

 

 Gee-Bee Torna 2008, Helsinki

54kg: III. Kalucza Norbert

 

 Franco Blagonic-emlékverseny 2008, Rijeka

 

Ifjúsági: 75kg: II. Széll Tamás

 

 Olimpiai kvalifikációs torna 2008, Roseto

51kg: I. Kalucza Norbert - OLIMPIAI RÉSZTVEVŐ!

 

Bocskai István-emlékverseny 2008, Debrecen

 

51kg: III. Kalucza Norbert

 

 Szerb junior nemzetközi bajnokság

 

+91kg:I.Bernáth István 
  
36.Grand Prix Ostrava

 

54kg:III.Kalucza Norbert
 

2007.

  
Kadet Európa-bajnokság, Siófok, 2007
 
70 kg: I. Móna Imre
 
  
Juniorok Európai Uniós Bajoksága 2007, Varsó

 

+91kg: II. Bernáth István
 
  
Brandenburg-kupa 2007, Frankfurt

 

57kg: III. Paczók László  
  
Franco Blagonics Kupa 2007 Rijeka

 

+91kg: II. Bernáth István
 
Bocskai István Nemzetközi Emlékverseny 2007.

 

54kg: I. Kalucza Norbert
 

2006.

 

Szerb Aranykesztyű-bajnokság Kraljevó, 2006.

 

54kg: I. Kalucza Norbert
 
Német nemzetközi junior bajnokság, Brandenburg, 2006.

 

51kg: II. Szabó Ádám
 
Franco Blagonic Kupa, junior verseny, Rijeka

 

57kg: III. Paczók László
+91kg: II. Bernáth István
 
Kadet Európa-bajnokság, Tirana 2006.

 

63kg: III. Móna Imre
 
Junior Európa-bajnokság, Róma 2006.

 

75kg: VIII. Török Ferenc
+91kg: VI. Bernáth István
 
Európai Uniós Országok 4. Bajnoksága, Pécs (2006.)

 

51kg: III.hely Kalucza Norbert
 

Szerbia és Montenegró - Magyarország kadet és junior válogatott csapattalálkozó

 

elsõ napon: 8-16
második napon 6-8
a magyar csapatból Zöld Tamás (kadet 57 kg) mindkét mérkõzését megnyerte, míg Bernáth István (junior nehézsúly) mindkét találkozóját elvesztette.
  
Zlatko Hrbic Torna Zágráb, 2006.

 

Kalucza Norbert II. hely
 
 Bocskai István Nemzetközi Emlékverseny 2006.

 

Kalucza Norbert III. hely
 
Magyarország-Szlovákia kadet-junior-felnõtt nemzetközi csapattalálkozó, Eger

 

Magyarország-Szlovákia 11-9
A DVSC bunyósai közül gyõzött:
Szabó Ervin /kadet/
Zöld Tamás /kadet/
míg Török Ferenc /junior/ vereséget szenvedett.
 

2005.

  
Junior Európa-bajnokság 2005. Tallinn

 

Kalucza Norbert III. hely
  
Kadet Európa-bajnokság 2005. Siófok
 
Szabó Ádám VI. hely
Zöld Tamás V. hely
Szabó Ervin IX. hely
 
Nõi Európa-bajnokság 2005.

 

Szabó Beáta V. hely 
 

2004.

  
Schoolboy Európa bajnokság 2004.

 

Szabó Ervin III. hely
Zöld Tamás III. hely
Jónás Dániel II. hely
Gyulai Tibor III. hely
 
Nõi Európa-bajnokság 2004.

 

Simon Nikolett III. hely


Fõiskolás világbajnokság 2004.
 
Kertész Henrik III. hely